Hakkımızda

     İŞ DÜNYASI tüm firmaların büyük küçük demeden herkesin iş dünyası sitesinde yer alabilmesi için kurulmuştur.

    İŞ DÜNYASI ‘NI   kurarken amacımız internet ortamında bir iş yerini ararken hangi sektörde hangi dalda çalışırsa çalışsın hepsini bir araya getirip siz değerli kullanıcılarımıza bir nevi sanal  rehber oluşturmaktır. Günümüz itibariyle baktığımız zaman bir şehirde ya da bir ilçede olan tüm işyerlerinin  %20si kadarı web sitesine sahip. İnternet ortamında  istediğimiz zaman bu firmalara ulaşabiliyoruz. Fakat ya ulaşamadıklarımız…  

   İŞ DÜNYASI olarak işte burada biz devreye giriyoruz ve  iş dünyası’nı oluştururken bölge bölge  tüm firmaları İŞ DÜNYASINA kaydederek amacımıza her geçen gün biraz dağa ulaşıyoruz. Burada tüm firmaların isimlerini, telefonlarını, adres ve e posta adreslerini, resimlerini sizlere sunuruyoruz. ZONGULDAK ilinde başlatmış olduğumuz bu çalışmayı ilerleterek hedefimiz TÜRKİYE çapında tüm il ve ilçelere ulaşmak.

       Biliyorsunuz ki, Artık firmalar için Satış ve Hizmet Alanında Rakiplerinden sıyrılıp bir adım önde olmanın şartı hatta ve hatta Ayakta Kalmanın şartı internet Aramalarında yer almaktır. Bunun neticesinde, bireylerin ihtiyaç duyduğu hizmeti internet aramalarında direk sizi bulması ve sizinle iletişime geçmesi ile mümkün kılınmaktadır. Bu ihtiyaçtan yola çıkarak firmaların bir arada bulunmama eksikliğini ortadan kaldırmayı amaçladık ve  Müşteri Odaklı Reklam Çözümleri ile Firmaların kendi kurumsal kimliğini ayrıntılı şekilde yayınlayacağı kendi sektöründe bir portal oluşturduk.

Hedefimiz; sürekliliğimizi korumak, sektörde internet aramalarında  yer alarak, bünyemize dahil firmaları müşterilerle buluşturmaktır. Bu doğrultuda, firmalarının bu fikre bizimle aynı değer ve samimiyetle bakması ile başarının mümkün olacağı inancını taşımaktayız.

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder saygılarımızı sunarız. 

İŞ DÜNYASI